Ettevõttest

OÜ Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Euroopa üheks suurimaks puitmajade tootjaks. 2019. aastast kuulub Lasita Maja      ettevõttele Outdoor Life Group. Ettevõttega tutvumiseks saab lugeda siit.

Lasita Maja annab tööd rohkem kui 200-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 40 000 erinevat ehitist. Erinevad tootmisbaasid võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44/ 70 ja 92 mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis üle 350 erineva mudeli.

Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes. FSC® C004251 on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku. Lasita Maja FSC poliitika kohta saab lugeda siit.

Lasita Maja toetab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus toetab OÜ Lasita Maja Euroopa Regionaalarengu Fondist perioodil 02.10.2020 – 01.04.2022 projektiga EU60356 „LM arenguprogrammi“.

Ettevõte soovib suurendada vastavalt majandusnäitajatele oma müügitulu ning on seadnud eesmärgiks kasvatada lisandväärtust töötaja kohta. Projekti käigus luuakse võimekus toota ja müüa kõrge tehnoloogilise tasemega viimistletud tapiga aiamajasid. See saavutatakse läbi tootmismahtude suurendamise, tõhususe kasvu, tootearenduse, IT süsteemide arenduse ning uutele turgudele sisenemise.

Projekti kogumaksumuseks on 574 348,00 eurot (viissada seitsekümmend neli tuhat kolmsada nelikümmend kaheksa eurot, null senti), millest Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest kaetakse 25%.