Vastutustundlik tootmine

Oma prioriteediks oleme seadnud kõrge kvaliteedi. Kaasaegne tootmistehnoloogia, põhjamaine puit ja tugev tootekvaliteedi kindlustamine on muutnud Lasita Maja kaubamärgi tooted hinnatuks kogu Euroopas. 

Parim kvaliteet

Pakkumaks klientidele kõrget kvaliteeti, oleme kehtestanud kvaliteedijuhtimise korra ja vastame ISO-9001 normidele. Meie toodetele kehtib 2 – 5 aastane garantii.


Sertifitseeritud puit

Aiamajade tootmisel kasutame põhjamaist puitu. Puit on taastuv toormaterjal ja oma mitmekülgsete võimaluste poolest parim materjal aia- ja suvemajade ehitamiseks. Põhjamaine puit kasvab jahedas kliimas aeglaselt, mistõttu on see kvaliteetne ja usaldusväärne. Jahe kliima muudab puidu struktuuri tugevaks ja vastupidavaks ning on sealjuures esteetilise välimusega.

Toetame ökoloogilist ja vastutustundlikku metsamajandamist, seetõttu pakume soovi korral oma klientidele ka FSC® C004251 – sertifikaadiga toormaterjalist valmistatud aiamaju.


Tehnoloogia

Suutmaks tarnida oma klientidele kvaliteetselt valmistatud tooteid, toetume oma tublidele pika-ajalise kogemusega töötajatele ning tänapäevasetele puidutöötlusmasinatele. Aastatega omandatud kogemused ja oskused garanteerivad täpsuse toodete valmistamisel, pakkimisel ja lähetamisel. Tänapäevased seadmed võimaldavad millimeetri täpsusega toota soovitud detailide kuju ja suuruse.

Komplektsus

Olenevalt aiamaja suurusest, pakitakse meie majad ühte või kahte ilmastikukindlalt suletud pakki. Majad on pakitud süstematiseeritult euro alustele, komplektsus ja materjali kvaliteet on tagatud pideva järelkontrolli tulemusena. Iga pakk sisaldab detailselt kirjeldatud püstitusjuhendit. Pakend on kaitstud erinevate ilmastikutingimuste eest, mistõttu soovitame avada pakendi alles siis, kui asute aiamaja püstitama. Kui peale maja saabumist ei alustata koheselt paigaldustöödega, soovitame hoida maja detailid kuivas ja UV-kiirguse eest kaitstuna.


Transport

Soetatud aiamajale on võimalik tulla ise järgi meie tootmishoonesse Risu tee 2, Pihva küla, 61407 Tähtvere vald, Tartumaa või tellida transport otse püstituspaika. Kauba saabumise päev ja kellaaeg lepitakse eelnevalt kokku. Palume arvestada asjaoluga, et meie aiamaju transporditakse suurte veokitega, millele tuleb tagada piiranguteta ligipääs soovitud sihtkohta.

Kvaliteedipoliitika

Kvaliteedipoliitika eesmärk on anda klientidele usaldus- ja kindlustunne, et Lasita Maja konsern suudab pakkuda kvaliteetset toodet ja teenust kokkulepitud tingimustel.

Kvaliteedi saavutamiseks on rakendatud ettevõttes kvaliteedijuhtimissüsteem, mille juht põhimõteteks on :

- Kliendikesksus, kliendi rahulolu suurendamine arvestades nende poolt esitatud seadusjärgseid ja normatiivseid nõudeid, mida täidetakse järjepidevalt läbi ettevõtte siseste protsesside.

- Juhtide pühendumus ja eestvedamine, mis inspireerib kontserni töötajaid organisatsiooni eesmärke saavutama, tagades sellega Lasita Maja kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuete lõimimise äriprotsessidega.
- Lasita Maja arengu ja konkurentsivõime mõjususe suurendamiseks kaasata kontserni töötajaid läbi positiivse tööõhkkonna, ühtekuuluvustunde ja lojaalsuse.
- Pidev protsesside parendus- ja ennetustegevus läbi riskipõhise mõtlemise tagab kavatsetud tulemused
- Tagada. et kontsernis töötaks huvigrupp motiveerituid, õppimisvõimelisi ja enesearendamisest huvitatud, kvalifikatsiooni ja kompetentsi omavad, teotahtelised ja pühendunud töötajad, kes aitavad kaasa organisatsiooni suutlikkusele eesmärke saavutada.
- Minimaliseerida Lasita Maja äritegevuse juures ümbritsevale keskkonnale kahju tekitamist ning maandada riske, tagamaks ohutus ja keskkonnahoid, kasutades looduslikke ja taastuvaid materjale.
Läbi nende tegevuste täidame eesmärki olla parim võimalik valik meie klientidele, Saavutades sellega kõigi huvipoolte rahulolu.