E-poest ostmine

E-poes ostu sooritamiseks ei pea endale looma kasutajakontot ega sisse logima. Juhul, kui tellimisel tekib küsimusi või vajate enne ostu sooritamist proffesionaalset nõu, helistage meie klienditeeninduse numbril 733 0360 (tööpäevadel 9-00-17.00) või saatke küsimused pood@lasita.com

Toote valimine

E-poest sobiva valiku tegemiseks on tooted jaotatud üheksasse soovitusliku kasutuskategooriasse: hoiuruumid, laste mängumajad, aiamajad, väliköögid, heaolu, paviljonid, garaažid, töökoda ja kontor, puhkus. Igas kategoorias on tooteid lisaks võimalik filtreerida stiili, konstruktsiooni, seina paksuse, maja suuruse, lisatarvikute ning hinna järgi.

Tooteinfo

Toote pildile vajutades avaneb detailne tooteinfo. Toote juures on välja toodud olulisemad tehnilised parameetrid. Toote info juures olevale pildile vajutades avaneb antud toote pildigalerii ning põhjaplaan.

Toote ostukorvi lisamine

Kui leidsite sobiva toote, vajutage tootevalikus toote pildil. Avaneb antud toote leht koos detailse tooteinfoga. Roheline „Osta“ nupp on näha toote vaates paremal küljel. „Osta“ nupule vajutades avaneb aken tellimuse esitamiseks.

Tellimuse esitamine ja ostu vormistamine

Tellimuse esitamise aknas kuvatakse tellimus ning samas aknas on lisaks võimalik juurde valida majaga kokkusobivaid lisatarvikuid. Ostuaknas on näidatud konkreetsele tootele sobivad lisatarvikud õigete kogustega. Kauba kohale toimetamiseks on vaja valida maakond ning sisestada aadress, kuhu toodet soovitakse. Lisaks tuleb sisestada oma ees-ja perekonnanimi ning kontaktandmed (e-posti aadress ja telefoni number). Võimalik on tellitud tootele ka ise järele tulla. Tellitud toote väljastamine toimub tööpäevadel 8.00 – 17.00 Risu tee 2, Pihva küla, 61407 Tartu, Tartumaa. Eelneval kokkuleppel väljastame tooteid ka muul ajal. Tutvuge kindlasti transport ja tarneaeg lehel oleva infoga. Tellimuse eest makstes nõustute ka e-poe üldtingimustega.

Maksmine

Enne toote eest maksmist veenduge, et tellimus on korrektne ning kõik soovitu on lisatud ostukorvi. Seejärel valige tasumisviis. Hetkel pakume võimalust tasuda ülekandega järgmistes internetipankades: Swedbank, SEB Pank, Danske Bank, LHV Pank, Nordea Bank ja Krediidipank. Pangalingi valmisel suunatakse teid edasi soovitud internetipanka. Lisaks on võimalik maksta ka ettemaksuarve alusel. Ettemaksu arve saadetakse tellimuses esitatud e-posti aadressile. Toodete eest on võimalik tasuda ka järelmaksuga. Järelmaksu pakub LHV.

Tellimuse kinnitus

Peale maksmist või ettemaksuarve küsimist saadetakse tellimuse kinnitus ostja e-posti aadressile ning teavitatakse ka müüjat. Toodete kättetoimetamise detailide täpsustamiseks võtab müüja ostjaga ühendust hiljemalt viie tööpäeva jooksul peale ostu sooritamist e-poes.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud).